|

Čechy sever

Jarmila Dušková
Obchodní zástupce pro Bezděčín, Chrtníky, Košťálov, Královec, Plaňany
T/ +420 485 251 922
M/ +420 731 602 510
E/ jarmila.duskova@eurovia.cz

Petra Kodýtková
Obchodní zástupce pro Dolánky, Chomutovice, Chraberce, Libochovany
T/ +420 416 746 137
M/ +420 724 209 329
E/ petra.kodytkova@eurovia.cz

Petra Radošinská
Obchodní zástupce pro Horní Řasnice, Dubnice, Chlum, Tachov
T/ +420 487 851 335
M/ +420 730 595 641
E/ petra.radosinska@eurovia.cz

Sites

SiteTelephoneFaxE-mailOpening hours
Bezděčín483 393 121483 393 121bezdecin@eurovia.czPo-Pá 6:00 -16:15
Dolánky724 505 657417 825 224dolanky@eurovia.czPo-Pá 6.00-14.30
Dubnice725 964 031487 851 335dubnice@eurovia.czPo-Pá 6.15-14.15
Horní Řasnice602 496 648487 851 608hornirasnice@eurovia.czPo-Pá 6.15-14.15
Chlum487 877 311 chlum@eurovia.czPo-Pá 6:00-21:30
Chomutovice731 601 286731 601 288chomutovice@eurovia.czPo-Čt 7.00-16.00, Pá 7.00-14.00
Chraberce415 674 289415 674 105chraberce@eurovia.czPo-Pá 6:00-18:00
Chrtníky466 973 021466 973 021chrtniky@eurovia.czPo-Pá 6.00-14.00
Košťálov481 689 223481 689 224kostalov@eurovia.czPo-Pá 5:30 – 21:15
Královec499 879 239499 879 251kralovec@eurovia.czPo-Pá 6.00-14.30
(v zimním období nepravidelná)
Libochovany416 746 126416 746 137libochovany@eurovia.czPo-Pá 6:00-18:00
Plaňany321 792 239321 792 603planany@eurovia.czPo-Pá 6:00-16:30
Tachov487 872 051487 872 580tachov@eurovia.czPo-Pá 6.00-14.15

Send us your ideas or comments
Map of our sites

News

27/09/2011

For more information please refer to the Czech language version of this web.

Podporujeme Českou společnost ornitologickou Podporujeme
Českou společnost ornitologickou