Z redakční pošty

Z REDAKČNÍ POŠTY

Stejně úspěšné jsou i naše ostatní bezpečnostní projekty a zde bychom Vás čtenáře chtěli seznámit opět s jedním děkovným dopisem, který myslíme, hovoří za vše.

“Dobry den paní Velechovská,
moc bych Vám chtěla poděkovat, za balíček s reflexními prvky pro větší bezpečnost mého syna Honzíka, který je na invalidním vozíčku.
Udělala jste nám velikou radost a chtěli bychom poděkovat hlavně celé firmě Tarmac CZ a.s.
Je to velice hezká činnost poskytovat tyhle balíčky, protože je jen malá šance se k takovým to reflexním věcem dostat.
Vaše samolepky na dveře auta jsou velice účinné a také krásně viditelné, což je pro vozíčkáře velice důležité.
Také vesta, která se nasazuje na zadní stranu invalidního vozíku, je k nezaplacení, jelikož parkujeme u nás před domem (na sídlišti) na kraji cesty, a kousek od nás je zatáčka, tak díky vaší reflexní vestě, kterou má Honzík na zadní části vozíku, nás konečně jiní řidiči vidí.
Je to paráda, a hned se nám nastupuje do auta lépe. Párkrát se nám totiž stalo, že bohužel někteří řidiči byť v obytné zóně, nejezdí 20 km/h, ale tak trochu jako divá zvěř, a my jsme tak tak stihli uhnout. Díky vaší reflexní vestě si opravdu dávají pozor
a jedou pomalu nebo dokonce zastaví a čekají, až naložím svého syna.
Velice Vám děkujeme, hlavně Honzík, jelikož zásluhou společnosti Tarmac CZ, je VIDĚN!!!!!!!
Také reflexní klíčenky na krk s karabinkou využívá především starší bráška Honzíka, který chodí do prvni třídy a kromě bezpečnostních pásků a smajlíků na aktovku, které jsme zakoupili, tak nosí i ještě váš Retrox band.
Proto Vám velice děkujeme a přejeme hodně pracovních i osobních úspěchů v životě.”Někdy se prostě vyplácí myslet i na ostatní.

20. února 2008

Dobrý den,

rád bych Vám poděkoval za vyřízení mé žádosti o vstup do kamenolomu v Královci. Tímto bych Vás chtěl požádat o vydání povolení pro vstup do velkolomu Smrčí v termínu 28. - 29.5. 2008.
Ze své pozice musím konstatovat, že přístup Váš, potažmo společnosti Tarmac CZ a.s., je na vysoce profesionální úrovni.
V mnoha případech jsem se setkal s nezájmem, ba přímo s neochotou, jakékoliv exkurze zabezpečit. Jak jsme již několikrát poznali, pozice mladého geologa je v současné době velmi složitá, a jsme potěšeni, že se najde podnikatelský subjekt, který dokáže komunikovat, předávat zkušenosti a obohacovat mysl mladých, vědou zapálených lidí.
Ještě jednou za všechny děkuji a těším se na další spolupráci

Pavel Kotík
Sokolská 820
691 10 Kobylí

Dobrý den,
jmenuji se Hana Purkrábková a touto cestou bych chtěla poděkovat Tarmac CZ za podporu v roce 2007.
V tomto roce jsem absolvovala řadu závodů v lovu ryb udicí na plavanou a velice se mi dařilo. Obsazovala jsem místa na stupních vítězů, stala se vicemistryní České republiky a nominovala jsem se na dvě mistrovství světa.
Na mistrovství světa juniorů a kadetů v Pardubicích jsem byla členem širší reprezentace a pomáhala jsem tedy trenérům a závodníkům. S celou reprezentací jsem absolvovala i náročnou přípravu na mistrovství světa.
Na tomto šampionátu jsme se stali MISTRY SVĚTA.
Dále jsem se zúčastnila MS žen ve španělském Toledu. Zde jsem byla už jako závodnice.
Bohužel, výsledky na tomto mistrovství již nebyly tak úspěšné, s družstvem žen jsme obsadily 9. místo v celkovém pořadí.

S pozdravem,
Hana
 

Poznámka redakce
Vážení čtenáři, možná jste sami shlédli pořad na ČT2 12. 3. 08 „Ta naše povaha česká”, kde byl odvysílán dokument se smutnými osudy dětí a jejich nešťastnými rodiči.
V tomto pořadu se objevil i malý Honzík se svým příběhem a osudem, který ho čeká.
Bylo to skutečně velmi smutné a určitě mnoho lidí si v té chvíli přehodnotilo dosavadní životní priority.
Vážení čtenáři, pokud byste chtěli i Vy nějak pomoci malému Honzíkovi, který má krásné, ale zároveň nešťastné oči, můžete nás kontaktovat na tarmac@aneri.cz. nebo velechovska@tarmac.cz.
Děkujeme.