Charita - dopisy

Charita


 
 
Výtah z dopisu

Světová zdravotnická organizace

Určitě stojí za zmínku informace, že naše společnost obdržela dopis od WORLD HEALTH ORGANIZATION (Světová zdravotnická organizace), ve kterém je uvedeno, že jsou velmi potěšeni našimi projekty v oblasti prevence úrazů, zejména u dětí při pohybu na ulici.

Aktivity naší společnosti jsou tedy velice blízké prioritám Světové zdravotnické organizace, což nás velmi těší.
Výtah z dopisu

Obdrželi jsme poděkování od BESIPu pro Liberecký kraj.
Velice si váží naší činnosti a aktivit, které vytvářejí bezpečnější prostředí pro zranitelné účastníky silničního provozu zejména děti a seniory.
Dále nám velmi děkují za umístění radaru v úseku ulice Letná v Liberci. Radar přinesl významné zklidnění dopravy a přispěl ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu chodců a dětí.
„Vaši činnost považuji za vysoce profesionální a jmé nem svým i jménem dětí a ostatních účastníků silničního provozu Vám děkuji za účelnou pomoc na úseku prevence” za BESIP, uvedl Miroslav Klásek.

V Liberci 10. července 2007

Vážený pane řediteli,
dovolte mi, abych jménem všech dětí a rodičů z Mateřské školy Stromovka 285/1 v Liberci 10 poděkovala společnosti Tarmac CZ za sponzorský dar v podobě 10 reflexních vestiček pro každodenní vycházky dětí našich tříd a dárky na rozloučení se školkou pro 39 budoucích prvňáčků v podobě sady bezpečnostních reflexních prvků na oblečení.
Děkuji tímto i zástupcům společnosti p. Velechovské a p. Zástěrovi, kteří dětem dárky slavnostně předali a seznámili přítomné rodiče se záměrem i úspěchy preventivního bezpečnostního projektu, který společnost Tarmac CZ vymyslela a financuje.
Tato prospěšná akce určitě přispěje k vytváření povědomí dětí o bezpečném chování na ulici a k jejich bezpečné cestě do školy a šťastnému návratu domů.
Děkuji všem, kteří se snaží udělat pro bezpečnost a zdraví dětí maximum a těším se na další společné akce, které pro bezpečnost dětí společně vymyslíme a uspořádáme.

PaedDr. Jana Kubíčková
Ředitelka MŠ Stromovka


 
Pane řediteli,

moc vám děkuji za příspěvek pro účast na Mistrovství světa v Rakouském Seefeldu. Nebýt Vaší společnosti, tak bych nejspíše nikam nejela a nepřivezla si takovou spoustu ocenění a ještě více krásných zážitků, které pro mě znamenají hrozně moc.
Nepřivezla bych 4. medaile. Jsem zlatá, stříbrná, bronzová a bramborová. Jsem mistr světa v Latina Show formacích, vicemistr světa v disco foxu se svým tanečním partnerem Vojtěchem Cvrčkem a 2. vicemistr světa v disciplíně mixing blues.
Velkým překvapením bylo 4. místo v disciplíně synchron dance, ale i za toto skvělé ocenění se na mistrovství světa dostává medaile.
Můj největší zážitek v této soutěži byla skvělá atmosféra. Všichni tanečníci z celého světa se sjeli do této velké sportovní haly a nikdo nepotřeboval umět jazyky, všichni se domluvili tancem.
Díky této soutěži jsme se dostali na světový festival do Italského města Rossáno, kde při našem vstupu na parket bude obrovským stadionem znít (anglicky):
„Přichází vicemistři světa Veronika Horáčková Vojtěch Cvrček z České Republiky“.
Nikdo si nedovede představit, jaký to je a bude krásný pocit.
Ještě jedou, moc děkuji.

Veronika Horáčková