CENA CEO ZA BEZPEČNOST

Informujeme

CENA CEO ZA BEZPEČNOST

Chief executive’s safety award

Vážený pane Hermane,
ráda bych využila této příležitosti a poblahopřála Vám a společnosti Tarmac CZ a.s. za nominaci do letošní soutěže v kategorii „velká společnost“. Ačkoli se Vám nepodařilo získat ocenění v dané kategorii, vaše nominace je velkým úspěchem.

Image

Jak jsem včera v noci přednesla ve své prezentaci, tato soutěž je a bude velmi náročná a je to důkaz dokonalosti, o které vím, že v našich společnostech existuje. Jsem si jista, že jste si všichni vědomi toho, že bezpečnost je u mě prioritou, takže bychom společně mohli výrazně zvednout stanovenou laťku napříč Anglo Group.
Dosáhneme toho tím, že budeme důsledně začleňovat jednotlivé části Anglo Safety Way a tyto části pak budou předmětem interních auditů (Peer Review Audits).
Je velmi povzbuzující slyšet o příkladu, kterého dosahujete. Velmi mě povzbudilo, když jsem se dozvěděla o excelentním vedení a míře začleňování našich směrnic a standardů na vašich provozovnách. Váš úspěch týkající se nulového počtu zranění s pracovní neschopností v roce 2006 je příkladný. Vím, že auditoři upozornili na některé příležitosti ke zlepšení, zvláště v oblasti řízení dodavatelů a v oblasti nahlašování skoronehod.

Přeji Vám hodně úspěchů ve Vašem úsilí v oblasti bezpečnosti v roce 2007 a těším se, že Vy a Váš tým se bude znovu účastnit budoucích soutěží.

S pozdravem,
Image Image
Cynthia Carroll,

generální ředitelka Anglo American


Vážení kolegové,

rád bych vám, vítězům a „finalistům“, pogratuloval za váš výkon v Anglo CE Award.
Jedná se o vysoce konkurenční oblast a není lehké takováto ocenění získat. Gratuluji především Thomasovi a Grzegorzovi. Rád bych povzbudil Vladimíra, Andyho a Cliffa, aby následovali jejich příkladu a vytrvali ve svém úsilí a příští rok se do soutěže přihlásili znovu. Potřebujeme takový vzor, jakým jste vy, abychom dosáhli touženého cíle nulových zranění.

Jménem všech v Tarmacu vám mnohokrát děkuji za to, že se můžeme cítit hrdí!

S pozdravem,
David Weston
Generální ředitel Tarmac Group