|

Charita

Pomáháme - sponzorujeme
Naše společnost patří mezi stálé a významné sponzory různých projektů zaměřených na sportovní nebo kulturní činnost dětí a mládeže, ale také zabývajících se péčí o postižené a staré spoluobčany.
Projekt ''Vestičky''
Cílem tohoto projektu je vybavit mateřské školy dětskými reflexními vestami Tyto jasně zářivé vesty se navlékají malým dětem na jejich oblečeni. Podle zkušenosti řady států západní Evropy, kde je užívání takovýchto reflexních vest zcela běžné, stačí, když pouze několik děti z celé skupiny má přes své oblečení navlečenou jasně viditelnou vestičku a každý řidič již z dálky vidí, že se blíží ke skupince dětí z mateřské školy na procházce a může tak včas reagovat a přizpůsobit rychlost jízdy.

Projekt "Bezpečnost vozíčkářů"
Ve spolupráci s Mezinárodním centrem UNIVERSIUM o.p.s. v Liberci byly navrženy bezpečnostní reflexní prvky, které přispívají k lepší viditelnosti osob na invalidním vozíku a tím výrazně zvýší jejich bezpečnost při pohybu na ulici zejména v době špatné viditelnosti. Při tvorbě těchto prvků, byly využity bohaté zkušenosti Tarmac CZ a.s. , pro kterou ochrana zdraví a bezpečnost je prioritou a ve firmě je samozřejmostí

Adopce Molly
V roce 2003 adoptovala naše společnost malou africkou dívenku Molly z Keni. Vzdělaných žen není v africké realitě nikdy dost a my doufáme, že naše podpora přinese své plody. Věříme, že se nám tak podaří přispět a pomoci alespoň jedné africké rodině a možná i jedné, dnes ještě malé dívence, změnit celý její život.

Další dokumenty:


    

News

27/09/2011

For more information please refer to the Czech language version of this web.

Podporujeme Českou společnost ornitologickou Podporujeme
Českou společnost ornitologickou